Si Kunjat me smalt metalik të lyer me shumicë me porosi |KINGTAI Prodhuesi dhe Furnizuesi |Kingtai
Fabrika e xhaketës, medaljeve dhe çelësave të specializuar për 25 vjet!
 • production process

Kunjat me smalt metalik të lyer me porosi |KINGTAI

Përshkrim i shkurtër:

Smalt metalik i lyergjilpërat zakonisht kanë më shumë opsione ngjyrash, të cilat mund të ofrojnë ngjyra më të pasura dhe më të ndritshme.

Sot, njerëzit veshin kunja për të shprehur veten dhe për të promovuar atë që u pëlqen.Ata mund të vendosin kunja kudo:çanta shpine, kapele, këmisha, pantallona.Kunjat e smaltit janë bërë një deklaratë e modës.


 • Dimensionet e produktit:56mm*50mm*2mm
 • Pesha e artikullit:0,075 kg
 • Materiali:Aliazh zinku
 • Ngjyra bazë:Ngjyra me porosi
 • Dimensionet e paketës:70mm*55mm
 • Kapëse:Flutur
 • Detajet e produktit

  Fabrika jonë

  Rishikimet e klientëve

  SHËRBIMET

  Etiketat e produktit

  Kunjat e smaltit me porosi

  Kunjat e personalizuara të smaltit vijnë në dy lloje.

  Kunjat e buta të smaltit janë lehtësisht produkti më i popullarizuar në tregun e personalizuar të xhaketës.

  Procesi i prodhimit të tyre është i ngjashëm me kunjat e goditura, përveçse në vend të spërkatjes me rërë ose veshjes me argjend dhe ari, zonat e futura të kunjave ngjyrosen duke përdorur bojë smalti.Smalti më pas vendoset në të gjitha gropat ndërsa kunja thahet ngadalë ajri.Lejimi i bojës të qetësohet krijon një tërheqje të veçantë vizuale.

  Meqenëse mbulesa metalike përdor kufijtë e ngritur, kombinimi i teksturës dhe ngjyrës u jep kunjave efektin e tyre karakteristik tredimensional.

  Kunjat e forta të smaltit bëhen pothuajse saktësisht në të njëjtën mënyrë, përveç se nxehtësia aplikohet gjatë procesit të forcimit të smaltit.

  Kjo krijon një pamje të lëmuar dhe të lëmuar dhe lë në të njëjtin nivel bojën dhe kufijtë metalikë të mbulesës.Procesi shtesë i tharjes i bën kunjat e forta të smaltit pak më të shtrenjtë se homologët e tyre të smaltit të butë.Sidoqoftë, shumica e klientëve mendojnë se ia vlejnë paratë shtesë, veçanërisht kur ato synohen si dhurata për punonjësit ose klientët e vlerësuar.

  https://b966.goodao.net/dyed-metal-enamel-pins-custom-kingtai-product/
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Pse të zgjidhni kunjin e personalizuar të smaltit KINGTAI

  Kthim i shpejtë

  Ne mund të përmbushim pothuajse çdo afat për shkak të niveleve tona të shumta të kohërave të prodhimit.

  Garancia e cilësisë

  Ne përdorim vetëm fabrikat më të mira dhe inspektojmë me dorë çdo porosi për të ofruar garancinë tonë të kënaqësisë 100%.

  MOQ i ulët

  Pavarësisht nëse keni nevojë për 10 ose 10,000 kunja, ne ju kemi mbuluar me një çmim të drejtë.

  Komplet me porosi

  Kartat mbështetëse dhe paketimet e personalizuara për çdo porosi.

  Video


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • KINGTAI factory

  KINGTAI factory2

  our certificates

  KINGTAI shippment

  CUSTOMER REVIEWS

  lapel pin factory

  custom samples

  performance

  why order with kingtai

  why order with kingtai 02

  laple pin process description

  multiple laple pins samples

  multiple laple pins samples box

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni