Fabrika e xhaketës, medaljeve dhe çelësave të specializuar për 25 vjet!
  • production process

Medalje me porosi

Prodhuesi kryesor i medaljeve në Kinë

Prodhues i certifikuar nga SGS Disney; Prodhues i certifikuar nga Universal Studio

Nëse jeni duke kërkuar për medalje me porosi nga Kina, KINGTAI është zgjidhja më e mirë për ju me çmimet e fabrikës.

Që nga viti 1996, ne kemi prodhuar miliona medalje dhe trofe të personalizuara për klientët tanë nga 150 vende me stilistë kreativë dhe makineri dhe pajisje të përparuara.

Si një prodhues profesionist i medaljeve, ne jemi fabrika e vërtetë e medaljeve me 70 punëtorë dhe të gjithë procesin e prodhimit nga drafti në dërgesë.

Ne kemi ekip të brendshëm për prodhim, projektim, printim dhe gdhendje;duke ruajtur kështu cilësinë dhe perfeksionin në çdo gjë.Ne e bëjmë çdo pjesë të admirueshme dhe unike për t'ju shërbyer kënaqësinë në çdo dërgesë.

Ne u ofrojmë atyre të zgjedhin çdo ngjyrë, formë dhe madhësi sipas kërkesave të tyre.Nëse është e nevojshme, ne gjithashtu bëjmë personalizim për të përmbushur pritjet e tyre me tekst dhe imazhe të dëshirueshme.

Ne kujdesemi për çdo hap nga të kuptuarit e kërkesave të klientëve tanë te prodhimi e deri te dorëzimi.

Mostrat falas para prodhimit të produktit do t'ju ndihmojnë të kontrolloni cilësinë e produkteve dhe modifikimin e specifikimeve.

Partnerët tanë të logjistikës sigurojnë dërgimin e sigurt dhe në kohë në çdo vend.

Nëse dëshironi të dizajnoni dhe bëni lloje unike medaljesh, bisedoni me specialistin tonë për të ndarë kërkesat tuaja.

Klientët tanë me vlerë

Our partners
Customer factory visit-kingtai4
Customer factory visit-kingtai7
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Llojet e medaljeve

I509001: 2008, Walmart, SEDEX, FDA.

Sports Medals

Medalje sportive

Me një shumëllojshmëri të gjerë të modeleve, madhësive dhe shiritave të medaljeve.

Ju mund të dizajnoni një medalje vërtet të paharrueshme të personalizuar për ngjarjen tuaj të ardhshme atletike.

Ne kemi projektuar çmime në magazinë për çdo sport - nëse e bëni atë.

Ne gjithashtu mbështesim medaljen tuaj me porosi.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
Military Medals

Medalje Ushtarake

Medalja Ushtarake (MM) ishte një dekoratë ushtarake që i jepej personelit të Ushtrisë dhe armëve të tjera të forcave të armatosura, si dhe personelit të ...

Logo dhe temë e personalizuar në medaljet ushtarake me dizajn të personalizuar falas.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
Religious Medals

Medalje fetare

Medalja fetare luan një rol vendimtar në jetën shpirtërore.

Sot, medaljet katolike janë bërë një art i rafinuar dhe janë bërë nga materiale cilësore si ari, argjendi dhe kallaji.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
Blank Medals

Medalje të zbrazëta

Medaljet e zbrazëta janë një kombinim i medaljeve prej bronzi të goditur dhe medaljeve të zinkut të derdhur.

Ne mbështesim shërbimin e gdhendjes ose shtypjes së logos në madhësi dhe përfundime të ndryshme.

Ju mund të zgjidhni vendndodhjen e logos, në pjesën e përparme ose të pasme të medaljes.

Dizajnerët tanë krijues do t'ju ndihmojnë të përcaktoni opsionet më të mira për personalizim.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pyetjet e bëra më shpesh

1. Jeni prodhues origjinal i medaljeve?

Po, ne jemi një prodhues origjinal i medaljeve dhe jemi një fabrikë prodhimi origjinale me procedura të plota nga veprat e artit deri te transporti.

2. Cili është MOQ juaj për medaljet me porosi?

Si një fabrikë medaljesh profesionale, ne ofrojmë shërbim OEM & ODM dhe nuk kemi MOQ.

3. Sa kohë duhet të merrni një mostër para-prodhimi të medaljeve të çmimeve?

Koha normale e mostrave të medaljes me porosi është 5-7 ditë, por më e gjatë kur është e veçantë ose komplekse.

4. Si siguroni që çdo produkt të jetë në cilësi të mirë?

Si një nga prodhuesit më të mëdhenj të medaljeve në Kinë, ne kemi inspektorë cilësorë për çdo proces në fabrikën tonë të medaljeve.

Çdo medalje duhet të kontrollohet me kujdes për t'u siguruar që nuk ka asnjë problem me cilësinë në proceset aktuale dhe ato të mëparshme.

Të gjitha duhet të kontrollohen përpara se të kaloni në procesin tjetër.

Nëse konstatojmë se ka defekte, do t'i zgjidhim menjëherë.

5. Nëse duam medalje me porosi, çfarë informacioni duhet të kemi për ju?

Ju lutemi ofroni logon e dizajnit sipas EPS, AI, CDR (Format vektorial me shkronja të konvertuara në skica ose kthesa dhe përfshin madhësinë, sasinë dhe ngjyrat).

6. Sa është koha e dorëzimit të medaljeve?

Koha e mostrës: 7-9 ditë, prodhimi: 12-15 ditë, dërgesa: 3-5 ditë

Customer factory visit-kingtai9

Ne krenohemi me mjeshtërinë tonë superiore dhe përsosmërinë e produktit në industrinë e medaljeve me porosi.Nëse keni nevojë për medalje me porosi të lira, por me cilësi të mirë për çdo rast, ne jemi fabrika juaj e vetme.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni