Долен Медал за бойни изкуства на едро с лента |KINGTAI Производител и доставчик |Кингтай
25 години специализирана фабрика за щифтове, медали и ключодържатели по поръчка!
  • production process

Медал за бойни изкуства с лента |KINGTAI

Кратко описание:

1. Този комплект медали за бойни изкуства с панделки е идеален избор за състезателни дейности.От състезания по бойни изкуства до спорт, наградете своите победители с тези медали, които са много интересни за деца и възрастни.

2. Красиво проектирани: Тези едностранни медали са изработени от висококачествена цинкова сплав и са с релефни шарки „Победител“ и звезди.Червените, белите и сините ленти за врата са изработени от полиестер.

3. Символи на постижение: Наградете своите победители със символи на успех и постижение.Много подходящ за учители и треньори, които не искат да бъдат класифицирани

Подходящ за всяка дейност: медал за първи избор за състезателни игри, състезания по бойни изкуства, спортни представления, състезания, шоута с животни и др.

Използване на медали за бойни изкуства с лента

Тези медали са изработени от висококачествени материали от цинкова сплав, които могат да се съхраняват дълго време и имат добра колекция с възпоменателно значение.

Тези медали са изработени от фини материали и могат да се съхраняват дълго време и имат добра колекция с възпоменателно значение.

Подарете искрящи златни медали на децата, коронясайте победителите и благодарете на участниците.Всеки комплект идва с красива найлонова панделка;дори възрастните ще харесат тези награди!

Спортни събития или изпълнения на бойни изкуства, карнавали или състезателни вечери, тези златни медали с ленти за врата са незабравими.Те са много подходящи като медали за участие, медали на победители, медали за детски спорт, медали за първо място и медали от състезания по правопис.

Медалите могат да се използват за награждаване на деца.Те никога няма да забравят вълнението от получаването на медал. Те също така ще ги насърчат да реализират мечтите си и да постигнат повече цели в бъдеще.

Това е добър подарък за деца, металните медали могат да се използват като добро поощрение и похвала, подходящи за състезания, игри, партита и др.