Fabrika e xhaketës, medaljeve dhe çelësave të specializuar për 25 vjet!
  • production process

zinxhir çelësash me porosi

Furnizues me zinxhirë çelësash me porosi në Kinë

KINGTAI: Fabrika juaj eksperte e zinxhirëve me shumicë në Kinë

Furnizuesi më i mirë i çelësave me porosi

Pavarësisht nëse merreni me biznes promovues ose biznes suvenirësh, mund të merrni mbështetje të madhe nga ekipi i ekspertëve të KINGTAI dhe të zëni më shumë aksione të tregut të zinxhirit të çelësave në vendin tuaj.

26+ vite përvojë

Ne kemi një listë të plotë të zinxhirëve të çelësave gjatë përvojës 26+ vjeçare.Lënda e parë e zinxhirëve tuaj të çelësave është miqësore me mjedisin.Shërbimet OEM dhe ODM janë të mirëseardhura.

Materiali dhe zanati

Ka shumë materiale për zgjedhjen tuaj, të tilla si aliazh zinku, hekuri, bronzi ose hekuri inox.Smalt i butë/smalt i fortë ose përpunim printimi me ngjyra të plota.

 

Furnizuesi juaj me porosi për prodhimin e çelësave në Kinë

Ne jemi një nga prodhuesit më të mëdhenj të çelësave të personalizuar në Kinë, ne bëjmë shumë çelësa të personalizuar për doganë.

Për të siguruar qëndrueshmëri, ne përdorim gjithmonë materiale me cilësi premium si hekur inox, tunxh, hekur dhe aliazh zinku për prodhimin e këtyre unazave të personalizuara të çelësave.Ne kemi në dispozicion për ju opsionet e smaltit të butë dhe të smaltit të fortë, së bashku me përpunimin e plotë të ngjyrave të printimit për të siguruar të gjitha lehtësitë për ju.

Ju mund t'i personalizoni zinxhirët e çelësave sipas asaj që dëshironi. Pasi të na dërgoni dizajnin, ne mund t'ju dërgojmë çmimin bazuar në referencën tuaj dhe të fillojmë punën e prodhimit të artit.

Ne jemi një fabrikë e vërtetë e zinxhirëve të çelësave dhe prodhojmë rreth 7,000.00 copë çelësash të personalizuar në një ditë me cilësi të lartë dhe çmimin më të mirë.

Custom Keychains

Me përvojë 26+ vjeçare, KINGTAI ka një zinxhir furnizimi me zinxhirë çelësash dhe çelësash të pjekur, si dhe një ekip efektiv prodhues për projektet tuaja me zinxhirë çelësash me porosi.

- Keychain me porosi pa minimum

- Kapaciteti prodhues i përditshëm i zinxhirëve të çelësave 70 mijë copë

- Cilësi premium dhe shumë e qëndrueshme.

Zinc Alloy Keyring

Shitje me shumicë nga aliazh zinku nga Kina

Materiali: Aliazh zinku,

Madhësia: e personalizuar,

Dizajni: Smalt,

Hashtag: Modë, zakon.

KINGTAI është ekspertiza juaj fabrika e prodhimit të çelësave të aliazhit të zinkut në Kinë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
Wholesale Soft Enamel Keychain From China

Shitje me shumicë çelësash me smalt të butë nga Kina

Materiali: Metal,

Madhësia: e personalizuar,

Logoja: Smalt i butë,

Hashtag: Art, modë, koleksione.

KINGTAI është ekspertiza juaj fabrika e prodhimit të çelësave me smalt të butë në Kinë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
Wholesale Leather Keychains from China

Me shumicë çelësash lëkure nga Kina

Materiali: lëkure,

Madhësia: e personalizuar,

Hashtag: Art, modë, koleksione.

Çelësi prej lëkure mund të jetë një dhuratë edhe për të dashurit tuaj.Varet nga ju se si e përdorni.Ky lloj çelësash është i këndshëm për t'u lëkundur në çantat tuaja.Zinxhirët e çelësave kanë një qëllim që të mos humbasin lehtësisht asnjë nga çelësat tuaj themelorë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
Metal Keychain

Çelësa me porosi metalike nga Kina

Materiali: Aliazh zinku,

Madhësia: me porosi,

Procesi: Smalt i butë,

Qoftë dizajni elegant apo i thjeshtë i zinxhirëve metalikë, është e rëndësishme që çelësat tuaj të mos vendosen lehtësisht keq. KINGTAI është furnizuesi juaj i ekspertizës për prodhimin e çelësave metalikë në Kinë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
Advertising Keyring

Tabela me porosi reklamimi nga Kina

Materiali:Aliazh zinku,

Madhësia: Me porosi,

Logo: Printim me reliev,

Hashtag: dhuratë, zakon, modë.

KINGTAI është prodhuesi juaj i personalizuar i reklamave me shumicë në Kinë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pse unaza kyçe të personalizuara?

Keysat e personalizuara janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të promovuar markën tuaj dhe për të rritur shikueshmërinë e markës suaj, sepse Keysat e personalizuara janë gjëra që njerëzit i mbajnë me vete gjatë gjithë kohës dhe zgjasin për një kohë të gjatë.

Nëse doni të promovoni markën tuaj në mënyrë efektive, atëherë ju nevojiten unaza kyçe të bëra me porosi me kuptim të veçantë që përcjellin mesazhin që dëshironi të jepni ose logon dhe elementët e tjerë të markës tuaj.Megjithatë, nëse nuk mund t'i prodhoni unazat e çelësave siç duhet, atëherë nuk do të jeni të suksesshëm në këtë strategji promovuese tuajën.

Jeni duke kërkuar për zinxhirin e çelësave?

Ne jemi të përkushtuar që t'ju ofrojmë zinxhirin e çelësave metalik të personalizuar që do të jenë mjete 100% efektive për marketingun e markës suaj ose ju mund të porosisni zinxhir metalik të personalizuar që dëshironi ta përdorni si suvenir.

Ne mund të shtojmë elementë të markës tuaj, logot dhe mesazhe të tjera me personalizimin e duhur në unazat e çelësave bazuar në preferencat tuaja.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të na dërgoni dizajnin tuaj dhe ne do të kujdesemi për pjesën tjetër për ju.

Për një çelës çelësash të personalizuar, zakonisht koha e dorëzimit është 3-5 ditë pune për mostrën dhe 7-20 ditë për prodhimin me shumicë.Pasi të përfundojë puna e prodhimit, çelësat e personalizuar do të dorëzohen nga DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS ose Sea Shipping.etj.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni