Fabrika e xhaketës, medaljeve dhe çelësave të specializuar për 25 vjet!
 • procesi i prodhimit

Lajme

 • Cilat janë llojet e ndryshme të kunjave me xhaketë të personalizuar

  Kunjat e xhaketës me porosi Prodhuesit Kur blini kunja me smalt, gjëja e parë që duhet të bëni është të vendosni për procesin e prodhimit.Pas kësaj ju duhet të zgjidhni stilin tuaj të bojës, përfundimin e elektrikimit dhe opsionet e paketimit.Më poshtë është një...
  Lexo më shumë
 • Si i përdorin Klubet e Futbollit kunjat e personalizuara

  Kunjat e xhaketës me porosi Prodhuesit Klubet e futbollit shpesh duhet të porosisin kunjat e personalizuara për të nderuar donatorët e tyre kryesorë, për të motivuar lojtarët, për të festuar arritjet, për t'i dhënë ato si shpërblim ose për t'ua shitur njerëzve të tjerë.Këtu janë më shumë mënyra që klubet e futbollit të përdorin pin...
  Lexo më shumë
 • Si të bëni kunjat me xhaketë me smalt të butë me porosi

  Prodhuesit me gjilpërë me xhaketë me porosi Dizajnimi i kunjave të xhaketës së veçantë dhe me cilësi të lartë është i vështirë kur përdorni Kingtai.Ja si funksionon procesi!Pavarësisht nëse jeni duke luajtur koncertin tuaj të parë si një grup punk rock ose duke u përgatitur për një çmim prestigjioz universitar...
  Lexo më shumë
 • Kunjat e buta të smaltit VS të vështira Diferenca e vërtetë

  Prodhuesit me gjilpërë me xhaketë me porosi Mënyra më e lehtë për të bërë dallimin midis smaltit të butë dhe kunjave të smaltit të fortë është pamja e tyre.Kunjat e buta të smaltit kanë një sipërfaqe të ngurtë, tre-dimensionale që ju lejon të ndjeni dizajnin kur prekni kunjin.
  Lexo më shumë
 • Cila është koha e kthesës për porositë me kunja të buta me smalt

  Prodhuesit me kunja me xhaketë me porosi Koha e kthimit për kunjat e buta të personalizuara të smaltit do të varet nga shumë faktorë, por në përgjithësi, duhet të prisni 2-4 javë për një porosi mesatare të kunjave.Cila është koha e kthimit për s...
  Lexo më shumë
 • Si mund të porosis kunjat e personalizuara të xhaketës

  Prodhuesit e xhaketave të personalizuara Në KINGTAI Crafts, ne jemi të specializuar në krijimin e kunjave me porosi për kompanitë dhe individët.Me shumë vite në biznes, KINGTAI di pothuajse çdo truk në libër në lidhje me dizajnin e kunjave.Ne ofrojmë një w...
  Lexo më shumë
 • Përdorimi i kunjave të xhaketës/Për çfarë përdoret kunja e xhaketës|KINGTAI

  Një karficë xhakete, e njohur gjithashtu si një kunj smalti, është një kunj e vogël e veshur në veshje, zakonisht në xhaketën e xhaketës, e ngjitur në një çantë ose e shfaqur në një copë pëlhure.Kunjat e xhaketës mund të jenë dekorative ose tregojnë lidhjen e përdoruesit me një organizatë ose kauzë.Karficat e xhaketës dikur ishim ne...
  Lexo më shumë
 • ku vendos një kunj xhakete|KINGTAI

  ku vendos një kunj xhakete|KINGTAI

  Si të fiksoni një distinktiv në një kostum, së pari duhet të zbuloni llojin e distinktivit: Megjithatë, disa distinktivë konferencash vishen në jakën e kostumit, ndërsa shiritat e krahëve dhe kunjat e xhaketës kanë pozicione relativisht të fiksuara.Kushtojini vëmendje përmasave dhe peshës së...
  Lexo më shumë
 • Përdorimi i kunjave të xhaketës/Për çfarë përdoret kunja e xhaketës|KINGTAI

  Zbatimi i xhiros së xhaketës Një karficë xhakete është një zbukurim shumë delikat.Edhe pse quhet distinktiv gjilpërash, gjilpërë xhakete ose karficë, nuk mbahen vetëm në gjoks.Karfica e xhaketës është e pasur në stil, me ngjyra dhe e fuqishme në funksion.Cilat janë aplikimet e një xhakete p...
  Lexo më shumë
 • Si jepen medaljet | KINGTAI

  Një medalje ose medaljon është një vepër e vogël arti portative, zakonisht një disk i hollë metalik, me një dizajn, zakonisht në anët.Ata zakonisht kanë një lloj qëllimi përkujtimor dhe shumë prej tyre jepen si çmime.Ato mund të dizajnohen për t'u veshur, varur në ...
  Lexo më shumë
 • çfarë të shkruani në zinxhirin e çelësave me porosi |Kingtai

  çfarë të shkruani në zinxhirin e çelësave me porosi |Kingtai

  Çfarë të shkruani në zinxhir të personalizuar, mund të gdhendeni me fjalë të preferuara ose kuptimplota, si ylli me fat, me dashuri, përgjithmonë i ri, i shëndetshëm, i suksesshëm, i pasur, i bukur, dëshira të mira, etj. Ju mund të printoni emrat e mikut tuaj djalit/vajzës, Fjala e parë, vizatoni një simbol zemre ose një këngë ose film që të dy e doni...
  Lexo më shumë
 • Si të bëni gjilpërën e xhaketës |KINGTAI

  Si të bëni gjilpërën e xhaketës |KINGTAI

  Prodhuesit e medaljeve Kunjat e xhaketës mund të duken si një material me shkëlqim ari ose argjendi, por ato metale në fakt janë thjesht të veshura.Materiali bazë i një kunji të personalizuar është bërë zakonisht nga një prej tre metaleve: hekur, tunxh ose aliazh zinku.Më poshtë ju kam treguar se si...
  Lexo më shumë
123Tjetra >>> Faqe 1/3