Fabrika e xhaketës, medaljeve dhe çelësave të specializuar për 25 vjet!

Medalje të personalizuara dhe kunja me xhaketëProdhuesit në Kinë

Kingtai është një njeri i respektuarprodhues artizanale metalikei njohur .E cila ka më shumë se 25 vjet eksperienca të ndryshme prodhimi artizanale.Produktet tona kryesore janë të tilla sikunjat e xhaketës, zinxhirë çelësash, medalje, magnet frigoriferi, varëse portofoli, hapës shishe, faqeshënues, tavëll, distinktivë, monedha, sende të derdhura dhe çelësa të butë PVC.Që nga fillimi i tij, licencat dhe patentat që kemi marrë janë më shumë se 30 copë, disa prej të cilave janë Disney, Wal-Mart, Harry Potter, Universal Studio, MARVEL, SGS, CE, FDA dhe ISO9001.

Produktet e veçuara

Për të ofruar produkte të cilësisë më të mirë me çmime shumë konkurruese dhe dorëzim në kohë

Linjat tona të produkteve përfshijnë

Kunjat e xhaketës / Kunjat e buta të smaltit / Kunjat e forta të smaltit / Kunjat e shtypura / Kunjat e shtypura / Medaljet / Medaljet e garave / Medaljet e çmimeve / Medaljet antike / Medaljet sportive / Medaljet akademike / zinxhirët metalikë / çelësat PVC dhe MË SHUMË ……

Lajmet e fundit

 • metal keychains custom

  Për çfarë përdoret zinxhiri i çelësave |KINGTAI

  Prodhuesit e zinxhirëve të çelësave Mbajtësit e çelësave janë një nga artikujt më të zakonshëm të suvenireve dhe reklamave.Zinxhirët e çelësave përdoren zakonisht për të promovuar bizneset.Një zinxhir standard reklamimi do të mbajë emrin e biznesit dhe informacionin e kontaktit dhe shpesh një logo.Në të...

 • lapel pins custom

  Si të vishni një karficë xhakete |KINGTAI

  Prodhuesit e kunjave të xhaketës Shijet më tradicionale do t'ju drejtojnë drejt mbajtjes së kunjave të padukshme në pjesën e pasme të xhaketës.Megjithatë, nëse doni të bëni një deklaratë më të ashpër, më rinore, është krejtësisht e pranueshme të fiksoni kunjat tuaja me shkopin përpara ...

 • medals custom

  Artizanati dhe procesi i bërjes së simboleve |KINGTAI

  Prodhuesit e medaljeve Redaktori i Kingtai zbuloi se ka ende shumë njerëz që nuk janë shumë të qartë në lidhje me hapat e personalizimit të distinktivit.Sot do të ndaj me ju një artikull në lidhje me personalizimin e distinktivit.Ky është një artikull hap pas hapi, duke shpresuar të ...

 • kingtai customer
 • kingtai customer1
 • kingtai customer2